به گزارش  پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی عملیات آتش‌نشانی میبد ساعت 13:28 دقیقه امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی را به محل حادثه در بلوار سنتو مابین میدان صدوقی ومیدان اعرافی  اعزام كرد.
دهقانی فرمانده عملیات در این باره گفت: یک دستگاه سواری پرایدبه رانندگی مردی 25 ساله از جنوب به شمال  بلوارسنتو در حال حرکت بود که پس از برخورد با یک خودرو دیگر و انحراف از مسیر اصلی به شدت با جدول میان خیابان برخورد کرد ودچار آتش سوزی شد.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه با استفاده از یک لوله آبدهی اقدام به مهار آتش کردند که متاسفانه قسمت اعظم خودرو دچار حریق ونابود شده بود.
آتش نشانان تا آمدن عوامل انتظامی منطقه وراهوردرمحل مانده واز بروز خطر برای رهگذران وعابران پیشگیری کردند.
گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی  توسط پلیس راهور تحت بررسی است.

به گزارش  پایگاه خبری 125، به دنبال تماس از سوی کارخانه پرشین مبنی بر حادثه فوق ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی میبد صبح امروز  بی درنگ  گروه امداد و نجات  را به  محل حادثه واقع در بیست وپنج کیلومتری جاده میبد یزد کارخانه کاشی  پرشین اعزام کرد.
فرمانده آتش نشانان وگروه امداد و نجات  اعزامی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک کارگر جوان به نام پورجعفری که در حال بازدیدازسیلوها در ارتفاع بودبه داخل یکی از سیلوها  سقوط کرده و دچار مصدومیت  شده بود.
وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه با استفاده از وسایل نجات و برانکارد بلافاصله خود را به فرد مصدوم رساندند و وی را به صورت کاملا ایمن به سطح زمین انتقال و تحویل امداد گران اورژانس دادند.
 آتش نشانان پس از دادن تذکرات ایمنی به دیگر کارگران به ماموریت خود پایان دادند.

به گزارش  پایگاه خبری 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه از سوی آتش نشانی اشکذربا سامانه 125 آتشنشانی میبد مبنی بر درخواست کمک ، ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی  میبد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه3 را به محل حادثه اعزام کرد.
هنگام رسیدن آتش نشانان به محل معلوم شدانبار علوفه این گاوداری دچار آتش سوزی شده بود.
نیروهای آتش نشانی با بکارگیری چند رشته لوله آبدهی به کمک نیروهای آتش نشان مستقر در محل شتافتند وشعله های آتش را خاموش کردند.
خوشبختانه این آتش سوزی هیچ مصدومی نداشت وعلت این آتش سوزی توسط کارشناسان  در دست بررسی است.

برخورد یک دستگاه خودروی سواری بایک تریلی، مصدومیت پنج سرنشین را  روبروی کاشی یاقوت در پی داشت.
به گزارش  پایگاه خبری 125، به دنبال تماس های مکرر رانندگان خودروهای عبوری باسامانه 125، ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی میبد ساعت 21:13روز 1393/8/16 بلافاصله  گروه امداد و نجات ایستگاه 3 را به به محل اعزام کرد و آتش نشانان بی درنگ به سمت کاشی یاقوت حرکت کردند.
با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پژو روآ، با عقب یکدستگاه تریلی برخورد کرده بود که این برخورد منجر به مصدومیت پنج نفر از سرنشینان خودرو روآ شده بود.
آتش نشانان بلافاصله  با قرار دادن علائم هشدار دهنده از تصادفات احتمالی بعدی جلوگیری کرده وبه قطع کردن برق خودروها از سر باطری پرداختند و مصدومین توسط عوامل اورژانس منتقل شده بودند.
 آتش نشانان پس از حمل خودرو روآ  توسط جرثقیل وشستن جاده وهمچنین عادی شدن رفت و آمد خودروهای عبوری به ماموریت خود پایان دادند.

انگشتری که موجب تورم و درد شدید در انگشت دست پسر نوجوانی شده بود توسط آتش نشانان رهاسازی شد.
به گزارش  پایگاه خبری 125، مجتبی-م 16ساله ساعت 15:20 دقیقه عصر1393/8/15 با انگشتی متورم به ایستگاه مرکزی آتش نشانی مراجعه و برای خارج كردن انگشتری از انگشت دستش از آتش نشانان تقاضای کمک كرد.
این گزارش حاکیست، آتش نشانان بلافاصله وارد عمل شدند و با استفاده از ابزار مخصوص نجات(انگشتربر ) اقدام به برش و رهاسازی دست این نوجوان كردند.

دقایقی بعدازرهاسازی ،نوجوانی دیگر بنام ابوالفضل-ع 12 ساله نیز به ایسگاه مراجعه وتقاضای مشابه قبل را داشت که این رهاسازی نیز با چیدن انگشتر به پایان رسید
 فرمانده آتش نشانان ایستگاه مرکزی گفت: در بررسی اولیه مشخص شد كه تورم دست این دو پسر نوجوان ناشی از تنگ بودن حلقه انگشتری بوده است.