0 پوشه‌ها
68 اسناد

به گزارش پایگاه خبری 125، عصر روز گذشته در پی تماس مرکزنیروی انتظامی با سامانه 125 آتش نشانی مبنی بر،برخورد سه دستگاه خودرو، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی را به محل حادثه درمسیر جنوب به شمال بلوار مدرس بعد از سنگین خودرو اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو 405 با قسمت عقب یکدستگاه خودروی پیکان وانت برخورد کرده که براثراین ضربه و تصادف ، خودروی پراید نیز باپژو405 برخورد کرده و از مسیر اصلی منحرف شده و بر خلاف جهت حرکت خودروها در داخل باغچه وسط بلوار به صورت واژگون افتاده بود.

فرمانده عملیات در مورد تعداد مصدومین حادثه افزود: خوشبختانه دراین حادثه به راننده خودروی پژو  آسیب جسمی وارد نشده بود اما راننده وسرنشین خودروی پراید دچارمصدمیت سطحی شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.
وی در مورد نحوه عملیات نیز اظهارداشت: آتش نشانان بلافاصله به ایمن سازی محل پرداختند و همزمان با قطع جریان برق خودروها، از نشت بنزین آنها نیز جلوگیری بعمل آوردند.
علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، به دنبال تماس های مکرر کارگران کارخانه کاشی ماهان سرام با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی عملیات عصر دیروز آنشانان ایستگاه3ومرکزی را به محل حادثه در جاده مزرعه کلانتراعزام کرد.

با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک کارگر جوان به نام الیاس.د. داخل قیف خاک اسپری سقوط کرده و دچار مصدومیت شده بود.

آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه مصدوم را با استفاده از وسایل امدادونجات و به صورت کاملا ایمن به سطح زمین انتقال و تحویل امداد گران اورژانس دادند.

آتش نشانان پس از دادن تذکرات ایمنی به دیگر کارگران به ماموریت خود پایان دادند.

درتاریخ1393/8/6 بازرسین ستاد بحران استان به صورت سرزده از ایستگاه شماره 2 آتشنشانی میبد بازدید بعمل آوردند

در این بازدید سرزده ابتدا ادوات و وسایل وتجهیزات داخل ایستگاه مورد بازبینی وتست قرار گرفت وپس از آن  بازرسین از نزدیک شاهد خاموش کردن حریق مایعات نفتی بااستفاده از کف مخصوص بوسیله خودرو آتشنشانی بودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، این مانوردر تاریخ 1393/8/1 ازسوی سازمان بازرسی استانداری از پرسنل آتش نشانی ایستگاههای یک و دو انجام شد.

این مانوربدون اطلاع قبلی پرسنل با اعلام آتش سوزی خودرو پراید از سوی ستاد فرماندهی در محله بیده آغاز شد و نیروهای آتش نشانی در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.

درموقع رسیدن به محل حادثه مامورین  شاهد حضور پرسنل بازرسی استانداری بودند که از مامورین سوالاتی در مورد وسایل وتجهیزات خودروها به عمل آمد.

پس ازپایان مانور ،مامورین مورد تایید وتشویق سازمان بازرسی قرار گرفتند.