به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، فرماندهی عملیات  نیمه شب مورخ 93/6/10 با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان را به محل حادثه درچهارراه مهندس شهیدیه اعزام كرد.

بتا به گفته فرمانده عملیات خودرو وانت پیکان از قسمت عقب دچار حریق شده بود که دارای چادرومقداری وسایل داخل کابین عقب بوده است که آتش به قسمت کابین جلو و موتور نیز رسیده بود که پس مهار کامل آتش وایمن سازی محل حادثه، خودرو جهت تحقیق وبررسی تحویل نیروهای انتظامی داده شدو آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی لازم به مالک خودرو به ماموریت خود پایان دادند.

لوله های آتش نشانی يكي ازمهمترين و پر مصرف ترين وسايل آتش نشاني مي باشد. از لوله هاي آتش نشاني درخودروهاي آتش نشاني يا وسايلي مانند قرقره و جعبه آتش نشاني نگهداري و در زمان حريق بمنظور گرفتن يا رساندن آب به مكان حريق استفاده مي گردد.
معمولاً در آتش نشاني ها چند گروه لوله مورد استفاده قرار مي گيرد كه عبارتند از :

لوله هاي نواري يا پارچه اي:
كه ميتوان انها را بصورتهاي مختلف جمع كرد
لوله هاي لاستيكي:
كه بيشتر از آنها در قرقره هاي آتش نشاني استفاده ميگردد.
لوله هاي خرطومي:
كه بمنظور گرفتن آب از منابع روباز بهره گيري ميشود.
لوله هاي فلزي :
كه در آتش نشاني ها بعنوان واسط آبگيري از شيرهاي داخل زمين استفاده مي شود
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، فرماندهی آتش‌نشانی ساعت 2:36دقیقه بعد از نیمه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان را به محل حادثه در محله علی آباد اعزام كرد.

بتا به گفته فرمانده آتش نشانی یکی از همسایگان که شاهد به آتش سوزی بوده بلافاصله با125 تماس گرفته وخودبااستفاده از چند شیلنگ خانگی اقدام به خاموش کردن آتش خودرو نموده که پس از رسیدن نیروهای آتش نشانی آتش خاموش بود که مأموران اقدام به ایمن سازی محل وهمچنین جلوگیری از برگشت آتش نمودند.

آتش نشانان پس ازاتمام کار،خودرو را تحویل نیروی انتظامی جهت تحقیق وبررسی علت حادثه قرار دادند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در مورخ 93/5/27 در پی شنیدن صدای انفجار و مشاهده دود و شعله های آتش در یك منزل مسكونی در محله فیروزآباد، همسایگان سراسیمه و نگران با سامانه 125 آتش نشانی میبدتماس گرفتند.وبلافاصله آتش نشانان  ساعت 4:42 دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

درموقع رسیدن آتش نشانان بی درنگ گاز و برق منزل را قطع کرده و پس از ورودبه منزل مسكونی شاهدیک مصدوم در یکی از اتاقها شدند وبلافاصله با فوریتهای پزشکی تماس گرفته ومصدوم را به بیرون از ساختمان انتقال داده و با تجهیزات مخصوص، وارد عملیات شده و با بکارگیری یک رشته لوله آبدهی این آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.

فرمانده آتش نشانی درمورد علت این حادثه اظهار داشت که با بررسیهای به عمل آمده مشخص شد که نشت گاز باعث انفجار شده است.

0 پوشه‌ها
3 اسناد

5 پوشه‌ها
0 اسناد

به گزارش روابط عمومی آتشنشانی میبددرتماس باایستگاه آتشنشانی وخدمات ایمنی میبد،یک مورد آتش سوزی خودرو پراید و یک دستگاه موتورسیکلت

درساعت 3و16دقیقه بامدادمورخ  1392/12/29

درمحله علی آباد گزارش شد که مأمورین کشیک درکمترین زمان،خودرابه محل وقوع حریق رسانده واقدام به اطفاءحریق موردنظرکردندلازم به ذکر است که پس از وقوع انفجار در محل حادثه مالک خودرو متوجه حریق گردیده که خودرو به طورکامل طعمه حریق شده بود

وهمزمان بااطفاءحریق،مأموران پلیس110نیزدرمحل حضوریافتندوبعدازاتمام کار،خودروتحویل مراجع انتظامی جهت تحقیق وبازرسی قرار گرفت.