در پی جان باختن یکی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد،مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میبد پیام تسلیتی را ارسال کرد.

متن پیام بدین شرح است:

مدیر عامل و پرسنل محترم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد
ایثار در زندگی آدمی نقشی است از عنایت پروردگار و موهبتی است جاودانی در شکل گیری آدمیت درون تا زیبایی های خلقت را آن طور که ذات لایزال الهی تعیین کرده است به بشر متذکر شود.
آتش نشانان با آگاهی از فدا کردن جان خود در قبال حفظ جان دیگران پیشگام ظهور و بروز انسانیت در اجتماع شده اند تا عنایت الهی را در آخرت خود ذخیره سازند.

شهادت برادر مسعود تیموری آتش نشان فداکار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یزد برای نجات جان انسان ها در سانحه آتش سوزی  مصداق مهم ایثار و فداکاری است که قطعاً تاریخ ایران اسلامی از این شهید بزرگوار الگویی برای خدمت به مردم خواهد ساخت.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میبد ضمن بیان تسلیت درگذشت شهید مسعود تیموری به همکاران و آتش نشانان در  یزدو خانواده محترم ایشان،علو درجات را برای آن مرحوم و همچنین بهبودی حال دو تن دیگر از همکاران آن سازمان را از پروردگار متعال مسئلت می نماید.باشد تا در راه آن شهید بزرگوار خدمات آتش نشانان میهن اسلامی مورد قبول درگاه احدیت واقع شود.

 

                         مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میبد

                                              محمود دهقانی