در این بازدید آتش نشانان بخشی از کار خود را برای این کودکان بازگو کردند و آنان را با نحوه تماس با سامانه 125، و چگونگی جلوگیری از بروز حوادث و آتش سوزی ها آشنا کردند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، افراد عبوری از خیابان با مشاهده دود غلیظ و شعله های آتش که از کارگاه چوب بری و نجاری به آسمان برخاسته بود در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کردند و ستاد فرماندهی آتش نشانی میبد در ساعت 03:22 دقیقه صبح امروز آتش نشانان ایستگاه های مرکزی وشماره 2 را به بیده انتهای خیابان اشتری اعزام کرد.

بر اساس این گزارش، این حادثه در کارگاهی به متراژ تقریبی 40 متر مربع با کاربری چوب بری و نجاری اتفاق افتاد که در جریان آن این کارگاه کاملا طعمه شعله های آتش شد.

این گزارش حاکیست، در شروع آتش سوزی به علت نبود مالک ، آتش در لحظات اولیه به سرعت به دیگر قسمت های کارگاه سرایت کرده بود که آتش نشانان پس از بازکردن قفل در، وارد  کارگاه شدند و با استفاده از لوله های آبدهی اقدام به مهار شعله ها ی آتش کردند.
علت یروز این حادثه در حال بررسی میباشد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، این دانش آموزان همراه با مربیان آموزشی خود با حضور در جمع آتش نشانان ایستگاه 2، با وسایل و تجهیزات موجود در ایستگاه ونحوه کار آتش نشانان آشنا شدند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، صبح امروز در پی تماس تعدادی از رانندگان خودروهای عبوری که در حال تردد در مسیرجاده میبد یزد روبروی کاشی مجتمع بودند با سامانه 125، مبنی بر برخورد چند دستگاه خودرو و محبوس شدن دو نفر از آنان ستاد فرماندهی آتش نشانی میبد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 2و3 را ساعت 8:38 دقیقه 1393/11/26به محل حادثه اعزام کرد.

فرمانده عملیات در این باره اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد چهار دستگاه خودرو اعم از یک دستگاه کامیونت ایسوزو، دو دستگاه نیسان وانت ویک دستگاه تریلربا یکدیگر برخورد کرده بودند که بر اثر شدت این برخورد اتاقک هردو نیسان وانت کاملا متلاشی شده  ورانندگان آن  درون خودروها گرفتار و محبوس شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله همزمان با ایمن سازی محل حادثه با استفاده از ابزار تخصصی نجات اقدام به بریدن قسمتهایی از خودروها کرده و موفق شدند محبوسین را از داخل خودروها خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند که به مراکز درمانی انتقال یابند و متاسفانه یکی از رانندگان به علت جراحت زیاد درمحل حادثه فوت کرده بود.

در پایان، آتش نشانان پس از شستشوی محل، سطح جاده و تحویل محل به عوامل راهور و انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.


دهه فجر‌ سرآغاز دوباره طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
دهه فجر، تولد مبارک اسلام ناب، نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی و در یک کلام انفجار نور بود.

— 10 مورد در هر صفحه
نمایش ۱۱ - ۱۶ از ۱۶ نتیجه.